Lng9p690
 
Обирай нерухомість свідомо
       Реклама та сервiси на порталi sent e-mail          вниз   
  

Закордонна нерухомiсть. Францiя

Lng9p690
  Францiя   >   Приморские Альпы   >   Канны
Realt.UA - Закордонна нерухомiсть. Францiя Квартира с видом на море в центре Канн Продаж  квартир, апартаментiв
Квартира с видом на море в центре Канн
Цiна:  430 000 $
 
Маргарита
дата останньої правки: 02.09.21  

  Францiя   >   Прованс-Альпы-Лазурный б   >   Cadenet
Realt.UA - Закордонна нерухомiсть. Францiя Продажа готельно-ресторанного бизнеса на территории старинного имения с замком во Франции, расположенного на живописном участке Продаж  будинкiв, вiлл, котеджiв
Продажа готельно-ресторанного бизнеса на территории старинного имения с замком во Франции, расположенного на живописном участке
Цiна:  2100 000 Є
 
Сергей
дата останньої правки: 27.05.21  

 

Перейти на початок роздiлу

 

Купуючи нерухомiсть за кордоном, жителi України керуються, зазвичай, двома цiлями: полiпшення умов життя та iнвестицiйнi внески, тобто збереження й збiльшення капiталу через купiвлю об'єктiв нерухомостi.

Iнвестицiї в нерухомiсть за кордоном як i ранiше характеризируються безпекою й високою прибутковiстю. Безумовно, для вкладення грошей у закордонну нерухомiсть краще вибирати країну зi стабiльним економiчним розвитком, де коливання цiн набагато нижче, чим в Українi. Особливо важлива економiчна стабiльнiсть країни, у випадку придбання закордонної нерухомостi як довгострокову iнвестицiю. Зберегти капiтал, купуючи нерухомiсть у таких країнах набагато легше, адже їхнiй ринок пiддається бiльш точному прогнозу.

Якщо покупець прагне примножити вкладенi кошти, здобуваючи нерухомiсть за рубежем, фахiвцi можуть пiдiбрати країну, де за прогнозами вартiсть нерухомостi буде зростати. На вiдмiну вiд придбання нерухомостi в Українi, де можна обiйтися без посередникiв, купiвля закордонної нерухомостi вимагає послуг фахiвця. При цьому варто вибирати агенцiю, яка має досвiд роботи в сферi нерухомостi конкретної країни. Дуже важливо також знати вiзової режим країни, податки, якi прийде заплатити при придбаннi й на змiст закордонної нерухомостi.

Нерухомiсть за кордоном - гарна можливiсть знизити ризики втрати капiталу через диверсифiкованiсть вкладень, тобто розподiл їх на нерухомiсть у рiзних країнах.

Оренда нерухомостi за рубежем (у тому числi i посуточна) є прекрасною альтернативою для самостiйного вiдпочинку без залучення туристичних фiрм.

Читати повністю »

 

  
Корисне про країну
  img   Францiя   ( fr )
  Столиця :Париж
  Населення: 58 000 тис.
  Площа : 635 775 кв.км
  Тел. код :33
  Штрiх-код :30-37
  Про країну
  Вiзовий режим
  Придбання нерухомостi
  Утримання нерухомостi
 
Курси валют
$   26.34 грн. 28.43 грн.
Є   30.56 грн. 33.34 грн.
Курси валют