Lng9p690
 
Обирай нерухомість свідомо
       Реклама та сервiси на порталi sent e-mail          вниз   
  

Оренда. Закордонна нерухомiсть. Латвiя. Будинки, вiлли, котеджi

Lng9p690
  Латвiя   >   Юрмала
Realt.UA - Оренда. Закордонна нерухомiсть. Латвiя. Будинки, вiлли, котеджi Юрмала. На лето в аренду дача в Дзинтари Оренда  будинкiв, вiлл, котеджiв
Юрмала. На лето в аренду дача в Дзинтари
Цiна:  60 Є за сутки
 
Алина
дата останньої правки: 08.03.19  

  Латвiя   >   Юрмала
Realt.UA - Оренда. Закордонна нерухомiсть. Латвiя. Будинки, вiлли, котеджi Юрмала. Сдаю дом в летнюю аренду в 250 м от моря Оренда  будинкiв, вiлл, котеджiв
Юрмала. Сдаю дом в летнюю аренду в 250 м от моря
Цiна:  3 500 Є за мiсяць
 
Алина
дата останньої правки: 08.03.19  

 

Перейти на початок роздiлу

 

Купуючи нерухомiсть за кордоном, жителi України керуються, зазвичай, двома цiлями: полiпшення умов життя та iнвестицiйнi внески, тобто збереження й збiльшення капiталу через купiвлю об'єктiв нерухомостi.

Iнвестицiї в нерухомiсть за кордоном як i ранiше характеризируються безпекою й високою прибутковiстю. Безумовно, для вкладення грошей у закордонну нерухомiсть краще вибирати країну зi стабiльним економiчним розвитком, де коливання цiн набагато нижче, чим в Українi. Особливо важлива економiчна стабiльнiсть країни, у випадку придбання закордонної нерухомостi як довгострокову iнвестицiю. Зберегти капiтал, купуючи нерухомiсть у таких країнах набагато легше, адже їхнiй ринок пiддається бiльш точному прогнозу.

Якщо покупець прагне примножити вкладенi кошти, здобуваючи нерухомiсть за рубежем, фахiвцi можуть пiдiбрати країну, де за прогнозами вартiсть нерухомостi буде зростати. На вiдмiну вiд придбання нерухомостi в Українi, де можна обiйтися без посередникiв, купiвля закордонної нерухомостi вимагає послуг фахiвця. При цьому варто вибирати агенцiю, яка має досвiд роботи в сферi нерухомостi конкретної країни. Дуже важливо також знати вiзової режим країни, податки, якi прийде заплатити при придбаннi й на змiст закордонної нерухомостi.

Нерухомiсть за кордоном - гарна можливiсть знизити ризики втрати капiталу через диверсифiкованiсть вкладень, тобто розподiл їх на нерухомiсть у рiзних країнах.

Оренда нерухомостi за рубежем (у тому числi i посуточна) є прекрасною альтернативою для самостiйного вiдпочинку без залучення туристичних фiрм.

Читати повністю »

 

  
Корисне про країну
  img     Латвiя   ( lv )
  Столиця :Рига
  Населення: 2 650 тис.
  Площа : 64 500 кв.км
  Тел. код :371
  Штрiх-код :475
  Про країну
  Вiзовий режим
  Придбання нерухомостi
  Утримання нерухомостi
 
Курси валют
$   25.13 грн. 25.21 грн.
Є   27.84 грн. 27.96 грн.
Курси валют