Lng9p690
 
Обирай нерухомість свідомо
       Реклама та сервiси на порталi sent e-mail          вниз   
  

Закордонна нерухомiсть. Польша

Lng9p690
  Польша   >   Катовице
Realt.UA - Закордонна нерухомiсть. Польша Квартира в Польше. Катовице Продаж  квартир, апартаментiв
Квартира в Польше. Катовице
Цiна:  2896 500 $
 
Brokerz
дата останньої правки: 22.09.21  

  Польша   >   Kraków
Realt.UA - Закордонна нерухомiсть. Польша Квартира в новом доме с терассой. Польша, Краков Продаж  квартир, апартаментiв
Квартира в новом доме с терассой. Польша, Краков
Цiна:  56 000 Є
 
Superopcja
дата останньої правки: 10.09.21  

  Польша   >   Kraków
Realt.UA - Закордонна нерухомiсть. Польша Продается дом с бассейном VIP-класса в Польше. Краков Продаж  будинкiв, вiлл, котеджiв
Продается дом с бассейном VIP-класса в Польше. Краков
Цiна:  1150 000 Є
 
Superopcja
дата останньої правки: 10.09.21  

 

Перейти на початок роздiлу

 

Купуючи нерухомiсть за кордоном, жителi України керуються, зазвичай, двома цiлями: полiпшення умов життя та iнвестицiйнi внески, тобто збереження й збiльшення капiталу через купiвлю об'єктiв нерухомостi.

Iнвестицiї в нерухомiсть за кордоном як i ранiше характеризируються безпекою й високою прибутковiстю. Безумовно, для вкладення грошей у закордонну нерухомiсть краще вибирати країну зi стабiльним економiчним розвитком, де коливання цiн набагато нижче, чим в Українi. Особливо важлива економiчна стабiльнiсть країни, у випадку придбання закордонної нерухомостi як довгострокову iнвестицiю. Зберегти капiтал, купуючи нерухомiсть у таких країнах набагато легше, адже їхнiй ринок пiддається бiльш точному прогнозу.

Якщо покупець прагне примножити вкладенi кошти, здобуваючи нерухомiсть за рубежем, фахiвцi можуть пiдiбрати країну, де за прогнозами вартiсть нерухомостi буде зростати. На вiдмiну вiд придбання нерухомостi в Українi, де можна обiйтися без посередникiв, купiвля закордонної нерухомостi вимагає послуг фахiвця. При цьому варто вибирати агенцiю, яка має досвiд роботи в сферi нерухомостi конкретної країни. Дуже важливо також знати вiзової режим країни, податки, якi прийде заплатити при придбаннi й на змiст закордонної нерухомостi.

Нерухомiсть за кордоном - гарна можливiсть знизити ризики втрати капiталу через диверсифiкованiсть вкладень, тобто розподiл їх на нерухомiсть у рiзних країнах.

Оренда нерухомостi за рубежем (у тому числi i посуточна) є прекрасною альтернативою для самостiйного вiдпочинку без залучення туристичних фiрм.

Читати повністю »

 

  
Корисне про країну
  img     Польша   ( pl )
  Столиця :Варшава
  Населення: 38 500 тис.
  Площа : 312 700 кв.км
  Тел. код :48
  Штрiх-код :590
  Про країну
  Вiзовий режим
  Придбання нерухомостi
 
Курси валют
$   26.34 грн. 28.43 грн.
Є   30.56 грн. 33.34 грн.
Курси валют