Lng9p690
 
На головну сторiнку "НЕРУХОМIСТЬ"
     15.06.2024 / 22:58               go to ru
Tri
Слово     Нiк     в назвах тем
    
P-t_4p
Авторизацiя на Форумi
 Реєстрацiя    Нагадати реєстрацiйнi данi
  25. 3_Index...

...Цей раздiл в даний момент на реконструкцiї !!!

       Реклама та сервiси на порталi sent e-mail    НЕРУХОМIСТЬ - для друку    вниз   
  

Форум Нерухомiсть. Обговорення новобудов. Лiвий берег, Київ

 перейти на первую страницу Форума    Поговоримо про нерухомiсть
  перейти на цей роздiл  Купiвля, продаж нерухомостi
  перейти на цей роздiл  Кредитування, оцiнка, iнвестицiї, депозиты, банки
   Обговорення новобудов. Лiвий берег, Київ
  перейти на цей роздiл  Обговорення новобудов. Правий берег, Київ
  перейти на цей роздiл  Обговорення новобудов. Київська обл. та Україна
  перейти на цей роздiл  Вiдгуки про фiрми
  перейти на цей роздiл  Ринок нерухомостi
  перейти на цей роздiл  Закордонна нерухомiсть
  перейти на цей роздiл  Оренда нерухомостi
  перейти на цей роздiл  Будiвництво, ремонт, дизайн
  перейти на цей роздiл  Про все, що потрiбно в будинку для життя
  перейти на цей роздiл  Барахолка: будматерiали, меблi, побутехнiка
  перейти на цей роздiл  Про наше життя
  перейти на цей роздiл  Зауваження та побажання по форуму
Правила та Часто виникаючi питання  
 
По обмiну посиланнями з домашнiми сайтами  
 
За скiльки днiв  
Сортування по датi:зростаюче зменш.
 
  Повiдомлень: 7716    
 
1   2   20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 321   >>>   340 360 380 385   386 [16]
Автор/
Дата повiдомлення
 
   
Sasha-Vova :
27.08.10 / 11:51
Закон України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" визначає захищеними об`єктами гуртожитки, жилі будинки, інших будівлі і споруди, у яких постійно чи тимчасово перебувають люди, парки, сквери, зони відпочинку і прибудинкови території.

У нічний час, із 22-00 до 08-00 на захищених об`єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Проведення на захищених об`єктах ремонтних робіт, що супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з 21-00 до 08-00, а у святкові та неробочі дні - цілодобово. Власник або орендар приміщень, у яких передбачається проведення ремонтних робіт, зобов`язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм цілодобово.

Правила користування приміщеннями житлових будинків, прийняті ще 8 жовтня 1992 р. постановою Кабінету Міністрів України N 572 також забороняють голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму з двадцять другої до восьмої години; проводити у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні цілодобово ремонтні роботи, що супроводжуються шумом.

26 вересня 2002 року Київська міська рада прийняла рішення № 47/207, яким затвердила Правила з дотримання тиші в громадських місцях у місті Києві. Правила забороняють у столиці гучний спів, викрики, включення на повну потужність радіоприймачів, телевізорів, створювати шум при використанні виробничого обладнання та інструментів, піротехнічних виробів, створювати інший шум в будинках, гуртожитках, на вулицях, прибудинкових територіях та в зонах відпочинку в нічний час з 22-00 до 8-00.

Не можна також проводити ремонтні та будівельні роботи в житлових будинках, квартирах, офісних приміщеннях, підприємствах торгівлі та громадського харчування (ресторани, бари, кафе, заклади розважального та грального бізнесу), розташованих в житлових будинках, у вбудованих і прибудованих до житлових будинків нежитлових приміщеннях, без попередження мешканців прилеглих жилих будинків, житлових приміщень про початок робіт і час їх завершення. Нормативний рівень шуму на весь час проведення ремонтно-будівельних робіт в прилеглих житлових приміщеннях і прилеглих будинках не повинен перевищувати 40 децибел. Забороняється проводити вказані роботи з 21-00 до 9-00 та у святкові і неробочі дні впродовж доби.

Правилами заборонено слухати радіо і музичні фонограми при відкритих дверцятах і вікнах автомобіля, як на стоянках, так і під час руху машини. При цьому, якщо в салоні ввімкнена магнітола, музика не повинна чутися на відстані більше п`яти метрів від транспортного засобу.
 
   
Sasha-Vova :
27.08.10 / 11:54
Відповідальність

Стаття 182 Кодексу про адміністративні правопорушення визначає адміністративну відповідальність за порушення правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. Це можуть бути попередження або накладання штрафів на громадян від 5 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і штраф від 15 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян суб’єктам господарської діяльності. Тобто мінімальний штраф для громадян становить 85 грн! Якщо порушники не вгамовуються, вступає в дію друга частина статті 182, у якій говориться, що дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 15 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або без такої і на посадових осіб та громадян – суб’єктів господарської діяльності – від 50 до 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші. Тобто в вашого сусіда можуть відібрати дриль або перфоратор.

Пункт "е" статті 46 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" визначає за порушення вимог щодо додержання тиші та обмежень певних видів діяльності, що супроводжуються шумом, підприємство, установа, організація, громадянин - суб`єкт господарської діяльності сплачує штраф у розмірі від п`ятдесяти до чотирьохсот п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі, коли підприємство, установа, організація або громадянин - суб`єкт господарської діяльності не припинили порушення після застосування фінансової санкції, вони сплачують штраф у розмірі ста відсотків вартості реалізованої продукції, виконаних робіт, наданих послуг.

Рішення про стягнення на правопорушників приймає по частині 1 статті 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративна комісія при виконавчому комітеті міської чи районної ради, а – адміністративні протоколи за частиною 2 направляються до суду, де стягнення на правопорушників накладає суддя.

Як діяти

Обов’язки виявлення і документування фактів порушення тиші покладені на працівників міліції. Щоб притягнути до відповідальності порушників і навести порядок, громадянам, яким порушники не дають відпочивати, потрібно зателефонувати до міліції. Після прибуття працівників міліції вимагайте складення протоколу, без протоколу факт порушення громадського порядку не буде вважатись таким що відбувався. Також можна написати і зареєструвати в міліції заяву на ім’я начальника РВВС, в якій потрібно вказати що відповідно до ст.2, 4, 5, п.26 ст.10 Закону України «Про міліцію», з приводу порушення мешканцями квартири № __ в буд ___ по вул. ______ вимог законодавства про дотримання тиші в громадських місцях ви просите притягнути їх до відповідальності відповідно ст.182 Кодексу України про адміністративні правопорушення, забезпечити в межах своїх повноважень дотримання тиші у вихідні та святкові дні цілодобово, а в робочі дні з 22.00 до 08.00 годин та виконання мешканцями квартири № __ в буд ___ по вул. ____ Закону "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" і Правил користування приміщеннями житлових будинків.
 
   
Sasha-Vova :
27.08.10 / 19:41
img Поступил ответ начальника ЖЭКа на запрос о списках жильцов для создания ОСББ. См. фото. Примерно в таком духе и ожидалось :))
Ничего страшного. Как говорил великий вождь всех трудящихся - "мы пойдём другим путём". :)))
 
   
LBA :
27.08.10 / 20:48
Ничего удивительного нет. После статьи в "Фокусе", стало ясно, ЭТО ТОЛЬКО ЦВЕТОЧКИ. Еще все как-то хотелось написать на форуме пр ОСББ, но не было времени. Как-то летом, меня судьба занесла в два дома по адресу - Ул. Ревуцкого 42 и 42а. В доме №42а я пообщалась с бухгалтером и много интересного узнала. У них образовалось ОСББ с самого начала (лет 10 назад). Чего там только не произошло:
1. Сначала там правили пенсионерки - но они почти сразу ушли, так не умеют креативно мыслить. ( отсюда вывод - необходим возрастной ценз).
2. Потом была семья. Он- председатель, жена -бухгалтер. Украли тысяч 70!! ( вывод- семью не брать).
3. Сейчас председатель со стороны- нанятый роботник и они довольны.

Но, наученные горьким опытом, имеют опытную ревизионную комиссию, и активную инициативную группу. Теперь каждая копейка учтена. Но... Несмотря на весь этот опыт, мысли вернуться в любимый ЖЕК не возникло. Так как ЖЕК это позавчерашний день. Поэтому и наши жильцы должны быть морально готовы к тому, что не все сразу может пойти гладко, надо просто найти наш путь и не спешить всем ругаться. А в соседнем с ними доме сразу повезло с председателем - и они теперь даже фонтанчиком во дворе любуються( средства позволяют).
 
    перейти на повiдомлення, якi використовувалось тут як цитата
cocedka :
27.08.10 / 23:42
VAD:
и скока там штраф? ну шоб знать чем пугать :-)

У нас на доске объявлений висит объявление жэка о том, что сумма штрафа за проведение работ в неурочное время составляет (ориентировочно, точно сумму не помню) от 800 до 2-х тыс. грн. Когда борзеют строители, мы озвучиваем по максимуму. Как правило, закон все равно никто не знает, а сумма на умы давит. В общем, им проще согласится, чем идти и выяснять, что к чему :)
 
   
VAD :
28.08.10 / 14:10
а шо у нас за миграции мусорников перед домом? ;-)  
   
понаехавшый :
28.08.10 / 22:46
Ну наверное мусорники подвинули чтобы мусоровозам было легче их заберать.. не надо заежзать вглубь...  
   
plenchik_ :
29.08.10 / 13:51
Ув. соседи, может у кого есть план разводки отопления в полу для 1-комн. - поделитесь, пожалуйста. И еще - что Вы делали с пожарной сигнализацией на потолке возле входной двери? Она вообще работает?
Спасибо всем, кто откликнется.
 
вiдправити автору e-mail
   
Sasha-Vova :
29.08.10 / 14:08
Не думаю, что план разводки отопления Вас спасет - строители его тянули как попало: по диагонали, с изгибами... Так что в каждой квартире эта разводка уникальна.
По поводу пожарной сигнализации - она есть, не работает, т. к. никак и никуда не подсоединена (по крайней мере, у нас на этаже). Предлагали провести в квартиру - мы отказались.
 
    перейти на повiдомлення, якi використовувалось тут як цитата
VAD :
29.08.10 / 22:06
plenchik_: Ув. соседи, может у кого есть план разводки отопления в полу для 1-комн. - поделитесь,...

где зимой пол теплее будет там где-то трубы и находятся ;-)
 
    перейти на повiдомлення, якi використовувалось тут як цитата
VAD :
29.08.10 / 22:09
понаехавшый: Ну наверное мусорники подвинули чтобы мусоровозам было легче их заберать.. не надо...

от второго подвинули к первому но при этом остались баки у четвертого подъезда, т. е. всё равно нада мусорной машине ехать до четвёртого....
 
    перейти на повiдомлення, якi використовувалось тут як цитата
jitel :
30.08.10 / 11:44
plenchik_: Ув. соседи, может у кого есть план разводки отопления в полу для 1-комн. - поделитесь,...

Человек, занимающийся пожарной сигнализацией от ДСК - Игорь 0672981257.
Сигнализация пока работает и недавно были пробы.
В квартире (над входной дверью) нужно установить два датчика.
ИМХО этим пренебрегать не стоит.
 
   
понаехавшый :
30.08.10 / 17:32
А что за датчики? Где их взять? Игорь может их установить или надо рабочих искать?
И что с пожарными рукавами? они есть? что там пусто в пожарных считках
 
   
jitel :
30.08.10 / 19:40
Датчики такие как в коридорах.
Устанавливает Игорь.
Я так понял, они входят в комплектацию квартир.
Если потолки подшиваются, то нужно вывести провода.
 
   
Regi :
30.08.10 / 22:58
Подскажите, пожалуйста! Как получить в ЖЕКе свой экземпляр договора? У кого он есть, что там написано, он вообще в двух экземплярах составлялся, или мне требовать копию? И может кто знает, на какую статью закона ссылаться в заявлении с требованием выдать мой договор, а то они на устное требование не реагируют...  
   
Sasha-Vova :
31.08.10 / 09:32
Можете ни на что не ссылаться - они обязаны Вам дать письменный ответ на Ваш запрос не позднее, чем через 30 дней. Только зарегистрируйте письмо у секретаря и получите входящий номер. А отказать в выдаче второго экземпляра они не могут - это основание для признания договора недействительным.  
    перейти на повiдомлення, якi використовувалось тут як цитата
kraeved :
31.08.10 / 09:40
Regi: Подскажите, пожалуйста! Как получить в ЖЕКе свой экземпляр договора? У кого он есть,...

У меня вообще проблем не было, пришел сказал, что мне нужен мой экземпляр договора - попросили копию техпаспорта, свидетельства на право собственности, посмотрели чтобы коммуналка была оплачена - нашли договор, не было начальника, чтобы его подписать. На следующий день я пришел и забрал.
 
   
yuras1958 :
31.08.10 / 15:10
Для Sasha-Vova :
Может раздать консьержам листочки с номерами квартир, и все кто за ОСББ и имеют на руках свидетельство просто поставят отметочку. Сразу будет понятен баланс сил.
 
   
Sasha-Vova :
31.08.10 / 15:37
Балланс сил уже понятен - раздавались летом подписные листы. "Против" практически нет, за исключением квартир, в которых живут работники ЖЕКа:))
На сегодняшний день
-готовы практически все уставые документы для обсуждения,
-готовится сайт нашего дома,
-разрабатывается проект "кошториса",
-идут переговоры относительно помещения для собрания.
Будем стараться, чтобы провести собрание до конца сентября.
 
   
yuras1958 :
31.08.10 / 20:02
Для Sasha-Vova:

Мой телефон 093-395-77-67. Буду рад, если смогу чем-то помочь.
 
1   2   20 40 60 80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 321   >>>   340 360 380 385   386 [16]
 
На початок форуму     
На початок цього роздiлу  
На початок  цiєї  темы

   

 

 

 

  
 
Статистика цiн. Київ

Сервiси

Корисне. Київ, Україна