Новий ЖК є продовженням масштабного комплексу «Сирецькі Сади», який компанія реалізувала у форматі комплексної квартальної забудови з власною інфраструктурою, зеленими зонами та просторами для відпочинку.
Девелоперська компанія «Інтергал-Буд» відкриває pre-sale нового житлового комплексу «Нові Сирецькі Сади» у Подільському районі Києва.
Будівництво перших чотирьох будинків (проєктні №11, №12, №13 та №14) висотою 24 поверхи на 805 квартир вже розпочато.
«Нові Сирецькі Сади» зберігають ДНК існуючого проєкту, але отримують переосмислені архітектурні та фасадні рішення, оновлену інфраструктуру, а також переосмислені зони відпочинку, дитячі та спортивні простори.
Для автомобілів у межах проєкту передбачено 172 гостьових машиномісця та ще 1426 будуть доступні у багаторівневому паркінгу, будівництво якого вже розпочалося.
Однією з переваг нових будинків стане автономність інженерних систем. У будинках передбачена власна дахова газова котельня, яка забезпечуватиме незалежне опалення без прив’язки до міських мереж.
На етапі pre-sale доступні будинки №11 та №12, а для покупців діють найкращі умови для інвестування та вибору квартир для власного проживання: максимальний вибір планувань площею від 34 м2 до 83 м2, вартість від 54 000 грн. м2 та розтермінування від забудовника на 2 роки з першим внеском від 40%.
Спеціальні умови pre-sale діють тільки до 6 вересня 2026 року.
Планове завершення будівництва будинків №11 та №12 - I квартал 2029 року.