Lng9p690
 
На головну сторiнку "НЕРУХОМIСТЬ"
     30.05.2024 / 03:16               go to ru
Tri
P-t_4p
Додати нерухомiсть
 Реєстрацiя               Забув логiн/пароль
  25. 3_Index...

...Цей раздiл в даний момент на реконструкцiї !!!

       Реклама та сервiси на порталi sent e-mail     НЕРУХОМIСТЬ - для друку     вниз   
  

В Iвано-Франкiвську компанiя Андрiя Ющенка перепродала квартири мешканцiв, – розслiдування

img 94702

  В Iвано-Франкiвську в епiцентрi скандалу опинилася будiвельна-компанiя «Галицька марка», серед засновникiв i власникiв якої син третього Президента України Вiктора Ющенка Андрiй Ющенко.

 

  Декiлька родин, якi iнвестували кошти у будiвництво власного житла, й досi не можуть вселитися у квартири в новобудовах, хоча їх зведення «Галицька марка» завершила ще у 2012 роцi.

Проект «Народний контроль. Спецвiдрядження» на телеканалi ZIK побував у серцi Прикарпаття i з’ясував, що квартири, за якi свого часу охочi отримати житло заплатили чималi грошi – по кiлька сотень тисяч гривень ­– компанiя перепродала iншим людям.

Одна iз iнвесторiв будiвництва панi Оксана розповiла, що грошi за житло вiддала «Галицькiй марцi» ще 7-8 рокiв тому, коли долар вартував 5 гривень. Щоб зiбрати необхiднi кошти, родина тривало працювало за кордоном.

У сiчнi торiк жiнка нарештi отримала запрошення завiтати в офiс компанiї-забудiвельника.

«Менi надали увесь пакет документiв – iз БТI, акт прийому-здачi об’єкту. Також був документ, який засвiдчував, що жодна зi сторiн не має одна перед одною боргiв. Була довiдка про повну сплату коштiв за помешкання», – розповiла панi Оксана.

Жiнцi залишалося єдине ­– вiднести документи до реєстрацiйної служби i провести реєстрацiю права власностi. Утiм сiм’я знову вирушила на заробiтки i взялася проводити реєстрацiю житла лише у жовтнi 2013 року. Саме тодi й з’ясувалося, що поки жiнка заробляла грошi у свiтах, квартира... отримала нового власника.

«Коли я звернулася в реєстрацiйну палату, то отримала вiдмову. Менi сказали, що об’єкт зареєстрований за iншою особою», – говорить панi Оксана. За її словами, в таку ситуацiю потрапило чимало iнших iнвесторiв будiвництва.

Наприклад, Марiя Коркодоає папери на житло отримала ще у 2012 роцi. Але тодi жiнка, яка має онкологiчне захворювання, змушена була поїхати за кордон на лiкування. Коли повернулася, також не змогла зареєструвати помешкання, адже квартира перейшла у власнiсть iншим людям. Виявилося, що допоки справжнiх власникiв помешкань не було в країнi, компанiя зареєструвала квартири на себе.

Юристи говорять про вiдвертий обман i манiпуляцiю законом.

«Вiдбулася здача будинку в експлуатацiю, були всi необхiднi дозволи i погодження, зокрема з органами мiсцевого самоврядування, державними iнспекцiями, тож у людей, якi iнвестували у квартири не мало виникнути проблем, - пояснює правозахисник Юрiй Танасiйчук. – Рiч у тiм, що власник помешкання сам вирiшує, коли здiйснити реєстрацiю офiцiйно майнових прав на це житло. Закон не встановлює конкретних обмежень щодо перiоду цiєї реєстрацiї».

Зараз – уже понад рiк ­– триває судова тяганина мiж «Галицькою маркою» та сiм’ями, якi прагнуть повернути втраченi квартири.

Тож сьогоднi, 24 грудня, о 22:00 на телеканалi ZIK проект «Народний контроль. Спецвiдрядження» покаже, як починалася дiяльнiсть «Галицької марки», розповiсть, яким чином Андрiй Ющенко отримав 75% акцiй компанiї та чому його звинувачують у рейдерствi?
 

Взято iз :   http://zik.ua/    

 

Дата :   28.12.2014    

Просмотров :   19    

  Усi новини    


Додатково по цiй рубрицi :   
 
Закарпатськi новобудови та руїни хочуть передати сiльським радам  
При рейтинговании новостроек учитывается перспектива финансирования проекта  
Компания UDP подвела итоги своей деятельностей за год.  
Мы умеем не только строить! День Святого Николая с ДК Девелопмент!  
Итоги года 2014 «Интергал-Буд»: построено 200 тысяч кв. м жилья!  
 

 

 

 

 

 

  
Пiдписка на новини та статтi
 
Новини та статтi по рубрикам