Lng9p690
 
На головну сторiнку "НЕРУХОМIСТЬ"
     19.07.2024 / 08:59               go to ru
Tri
P-t_4p
Додати нерухомiсть
 Реєстрацiя               Забув логiн/пароль
       Реклама та сервiси на порталi sent e-mail     НЕРУХОМIСТЬ - для друку     вниз   
  

Новобудови  Києва та України. Купити квартиру в новобудовi

У розділі Новобудови Ви знайдете актуальні пропозиції від забудовників з продажу квартир, офісів, торгових приміщень і паркінгів на первинному ринку. Порівнюйте ціни на новобудови, читайте відгуки про забудовників перед тим як купити квартиру в новобудові.

 

Пiдшукуючи нерухомiсть, покупець стоїть перед вибором: новобудови або нерухомiсть на вторинному ринку. В обох випадках є свої плюси і мінуси.

Новобудови Києва та iнших мiст України в останнi роки користуються пiдвищеним попитом. Головна причина - нерухомість в новобудовах частіше дешевша аналогічної нерухомості на вторинному ринку і оплату можна робити поетапно до здачі будинку в експлуатацію. Крім того, нові будинки побудовані за сучасними технологіями: підземний паркінг, великі холи і просторі сходові площадки, теплозберігаючі утеплені фасади, металопластикові вікна зі склопакетами, кілька ліфтів, мідна електрична проводка, лічильники води i тепла. Квартири в новобудовах мають сучасне планування: великі кухні, два санвузли, просторі холи, великі лоджії і вікна, світлі кімнати. У новобудовах, не хвилюючись за електропроводку, можна встановити будь-яку сучасну побутову техніку. У старих же квартирах нерідко доводиться шукати компроміс: пральна або посудомийна машина, електрочайник або кавоварка - при одночаснiй роботi декiлькох приладiв електрика вiдключається. Купити квартиру в новобудовi можна "чисто", без проблем з колишнiми господарями.

Головний мiнус покупки квартири в новобудовах - грошi вкладенi, а жити поки неможливо. Iнвестування зазвичай починається на етапі "котловану", обіцяні терміни введення в експлуатацію будинку часто затягуються, є ймовірність, що об'єкт нерухомості стане одним з довгобудів. Тому, перед тим як купити квартиру в новобудові Києва або будь-якого іншого населеного пункту України, обов'язково дізнайтесь більше про забудовника: як давно працює на будівельному ринку, якi об'єкти вже побудованi i чи зданi в строк, якiсть будiвництва. Крiм того, перевірте документи по об'єкту, що Вас цікавить: ліцензії, дозволи на будівництво і т.д. Ще один мінус - практично всі квартири в новобудовах здаються без оздоблення. Ремонт потребує додаткових вкладень коштів, часу і нервів. На рік-два Вам забезпечений постійний шум за стiною, адже ремонт роблять усi. У новобудовах не уникнути звуку дриля або молотка по вечорах, будiвельного пилу та смiття.

Купiвля нерухомостi у забудовника, як об'єкт iнвестицiй, в останнi роки була дуже вигiдною, завдяки постiйному зростанню цін на новобудови. Купували на початковому етапі будівництва, потім перепродували дорожче з переуступкою. Найчастіше вкладалися кошти в недорогі однокімнатні, двокімнатні квартири в новобудовах і офіси невеликої площі. В останні роки, через економічну кризу і зупинку будівництва багатьох об'єктів, інвестиції в новобудови стали ризиковими. Сподіваємося, що представлена на порталi iнформацiя допоможе Вам вибрати i вигідно купити квартиру в новобудові.

Читати повністю »

  226. vTxtNiz...

...Цей раздiл в даний момент на реконструкцiї !!!

 

  
Курси валют
$   40.74 грн. 40.88 грн.
Є   43.80 грн. 44.10 грн.
Курси валют
 
Рекомендованi компанiї
  
  
  
  
  
  
  
 сайт КП "Житлоiнвестбуд-УКБ"
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
Популярнi роздiли