Довгострокова оренда 2 кімнатної квартири Всеволода Змієнка вул. 21 Київ
Всеволода Змієнка вул. 21 Київ
Виноградар Подільський р-н Київ
650 USD
2 кімнати
45 м2
4
/ 26 поверх
Пропонується в оренду сучасна та затишна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів Києва ЖК Варшавський. Квартира з якісним дизайнерским ремонтом, продуманим плануванням та приємною атмосферою для комфортного проживання.
Квартира повністю укомплектована усіма необхідними якісними меблями та технікою. З техніки є:
- електроплита
- духова шафа
- мікрохвильова піч
- витяжка
- холодильник
- прально-сушильна машина
- посудомийна машина
- бойлер
- кондиціонер(2)
Є багато місця для зберігання речей: простора шафа в передпокої. Сучасна кухня обладнана сучасними меблями та технікою, є обідня зона зі зручний диваном, для відпочинку. В кімнаті двоспальне ліжко з шафою для зберігання необхідних речей.
Інфраструктура ЖК максимально розвинена: на тереторії є супермаркети, приватні клініки, аптеки, кафе, ресторани та салони краси та ін. ТЦ Retroville. Комплекс має закриті внутрішні двори з сучасними ігровими містечками та спортивними майданчиками. Неподалік розташовані ліс та озеро.
Зручна транспортна розв’язка, що дозволяє доїхати до станцій метро кожної з трьох гілок: Мінська, Сирець, Нивки(20- 30 хв). Також беспосередньо біля ЖК активно будуться нова станція метро.